picture

Bir inşaat projesinin zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanmasını sağlamak için tasarlanmış bir yönetim hizmetidir Proje yönetimi, müşteri ile görevlendirilen proje müdürü arasında yakın bir işbirliğini gerektirir. Proje müdürü operasyonun her safhasında profesyonel müşavirlik, teknik uzmanlık ve ilgili tüm birimlerin organizasyon hizmetlerini sağlar, projenin en başından itibaren gerçekçi bütçelerin belirlendiği ve ilgili tarafların temin ettiği bütün maliyet bilgilerinin takip edildiği dinamik bir maliyet ve kontrol yönetim programı sunar.

Projelerin elektrik ve enerji organizasyonları mühendislerimizin projenin başından sonuna dek belirlenen gerçekçi bütçelere uygun şekilde hareket ederek projenin dinamik bir maliyet ve kontrol yönetimi ile sağlanır.

Isıtma Ve Soğutma Sistemleri Havalandırma Sistemleri Chiller Grupları Klima Sistemleri Proje ve Mühendislik Hizmetleri

Mimari Uygulamalar Kaba İnşaat Uygulamaları İnce İnşaat Uygulamaları Elektrik Sistemi Uygulamaları Mekanik Sistem Uygulamaları Yangın Söndürme ve Tesisat Uygulamaları Soğutma ve Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri Uygulamaları Güvenlik ve İzleme Sistemleri Uygulamaları Kablo ve İletişim Altyapısı Uygulamaları