Stadyum İzleme Çözümleri – ISM

3Tribünleri izlemek amacıyla CCTV kameralarından alınan görüntüler, tribün bütünlüğü bozulmayacak şekilde yerleştirilmekte, bu sayede operatör ekranlarında ilgili tribünün panoramik görüntüsü elde edilme
ktedir.

Sistem, geliştirmelere ihtiyaç duyulduğunda kolaylıkla yeniden yapılandırılabilmekte ve alınan yüksek çözünürlüklü görüntüler sayesinde stadyum içerisinde gelişen tüm olaylar tespit edile bilinmektedir.

Tüm stadyumu kapsayan Stadyum İzleme Sistemi’nin panoramik görüntüleri üzerinde kör noktalar ve tekrar eden görünümler otomatik ortadan kaldırılmakta ve operatörlerin doğru tespit ve bilgilendirmeyi yapması sağlanmaktadır.

Panoramik tribün görüntüleri tribündeki her bir koltuğu kontrol altına alarak güvenlik operatörlerinin rahatlıkla takip edebilmesine ve gerektiğinde istenmeyen durumlara  en hızlı şekilde müdahale edebilmesine imkan tanımaktadır. Sistem,  sağladığı geniş alanları tek görüntü üzerinde izleyebilme imkanı ve gerekli hallerde belli bir bölgeye ya da bir bireye odaklanabilme olanağı sayesinde Güvenlik Operatörlerinin işini kolaylaştırmaktadır.