Novadata 2011 yılında kurulmuş bir mühendislik firmasıdır. Özellikle müşteri ihtiyaçları gözlemlenerek 2015 yılına kadar ki süreçte tüm yapılanmalarını tamamlamış ve bu kapsamda anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin ve mühendislik teknik ve standartlarının gerekliliklerini yerine getirerek birleşik çözümler sunmaktadır.

Mühendislik hizmetlerini, her biri kendi konusunda uzmanlaşmış grup yapısı ile sürdürmektedir.

Novadata anahtar teslimi çözümlerini Hava Limanları, Proses Kontrol, Tesisler, Kamu Güvenliği, Ulusal İdare ve Teknoloji olmak üzere 6 bölüm üzerinde değerlendirmekte ve bu sektörlere özel çözümler sunmaktadır.

Yeniliklere adapte olabilmek, ancak iyi planlanmis stratejik altyapılar ile mümkün olmaktadır.  Kapasite, performans, esneklik, süreklilik, yönetilebilirlik ve altyapıların yeni teknolojilere kolay adaptasyonu için kritik önem taşımaktadır. Bu nedenle şirketimiz dört ana başlık içerisinde, grup sorumlularının yürüttüğü yapısı ile İnşaat, Mekanik, Elektrik/Elektronik ve Bilişim alanında müşterilerine danışmanlık hizmeti de vermektedir.