BİZ KİMİZ

Hedef pazarlar içerisinde müşteri istekleri gözlemlenerek kurulan Novadata, sektörün gereksinimlerini karşılama konusunda ki güçlü yapısı ile sektör ve müşterilerine en doğru çözümleri sunmak hedefiyle süreçlerini devam ettirmekte ve Komuta Kontrol Merkezleri – OCC, Teknolojik Toplantı Odaları – TMR, Stadyum İzleme Çözümleri – ISM, Proses Kontrol Çözümleri – PCN, Trafik Kontrol Sistemleri – ITC, Acil Sistemler – ECC, Hava Trafik Kontrol – ATC, TV Stüdyoları – TSS, Network Operasyon Merkezi – NOC, Akıllı Sınıflar – ICR, Simülasyon Sistemleri – SRS, Data Center – DCS, Akıllı Bina Sistemleri – BAS, Tünel ve Metro Yönetim Sistemleri – TMMS, Endüstriyel Tesis Otomasyonu – IOT  çözümleri ile yenilikçi ve değer katan yapısı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

TUTKUMUZ

Şirket olarak amacımız, vizyonumuz, değerlerimiz, iş stratejimiz ve marka vaadlerimizden oluşmaktadır: Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte çalışarak geleceğini şekillendirmek.

Proje Yönetimi 91%
İnşaat 65%
Mekanik 85%
Elektronik 100%
Elektrik 100%
Mühendislik Hizmetleri 100%

Beyin Fırtınası

Projelerimizde yaratıcı düşünceyi destekleyerek, takım çalışanlarını motive ederek kısa sürede çok fazla fikrin üretilmesine ve süreçlerin doğru yönetilmesine dair çıkarımlar yapılabilmekte ve sürekli kalite geliştirme aracını her daim kullanıyoruz.

Bir konuya çözüm getirmek, karar vermek, hayal yoluyla başlayan süreci, gerçek ve anlık müdahale ve çözümlere dönüştürmek için sürekli yeni ve akılcı fikirler üretmeye ve bunları müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Prototipleme

Prototipleme teknolojisi ile projelerimizde ki  süreç yönetiminde yaşanma ihtimali olan  problemlere çözümler getirmek için kullanıyoruz. Soft ortamda yapılan çizimleri tasarım ve olası montaj ile birleştirip, projelerimizin kolay, gerekli durumlarda müdahale edilebilir ve ulaşılabilir olmasını sağlıyoruz. Geleneksel yöntemlerle göre uygulama esnasında haftalar alacak bu işlemleri projenin en başında tamamlıyoruz.

Tamamlama

Projelerimizde iş ortağı olmayı seçiyor ve süreç içerisinde tarafımızdan kaynaklanmayacak problemleride görerek müşteri ihtiyaçlarını doğru anlıyor ve tüm eksiklikleri tamamlayarak, yaptığımız işi bir bütün haline getiriyoruz.

NE YAPIYORUZ

Komuta Kontrol Merkezleri – OCC

Teknolojik Toplantı Odaları – TMR

Stadyum İzleme Çözümleri – ISM

Proses Kontrol Çözümleri – PCN

Trafik Kontrol Sistemleri – ITC

Acil Sistemler – ECC,

Hava Trafik Kontrol – ATC

TV Stüdyoları – TSS

Network Operasyon Merkezi – NOC

Akıllı Sınıflar – ICR

Simülasyon Sistemleri – SRS

Data Center – DCS

Akıllı Bina Sistemleri – BAS

Tünel ve Metro Yönetim Sistemleri – TMMS

Endüstriyel Tesis Otomasyonu – IOT